medyum sevgi

Aşk Vefkleri
Hepsini bizzat kendim hazırlarım ve gerçek ve doğrudur.Ayrıca fotokopi ve bir benzeri yoktur ve olamazda şahsa yapılan vefk sadece kişi için ve amaç için yapıldığından bir eşi veya benzeri olması veya çoğaltılması fotokopi yapılması olanaksız ve yapılan sadece resimden ileri gitmez onun manevi gücü olmaz faydalanılamaz.

Her vefk sahibinin sadece kendisinin bildiği birtakım esmalar ve okumaları olur ki vefk çalışsın ve fayda versin vefk ilmine göre okunan esma ve dualar vefkin gücünü sınırsız ve cok güçlü kılar ve ömür boyu etkisini yitirmez.

Sevgilinizi veya aşkınızı kendinize aşkla ve muhabbetle bağlamak için yapılan bir çalışmadır.
Etrafınızda ki etkenlerden ve üçüncü şahıslardan kurtarmak için yapılır sizi biran görmemesi ona acı verir.
Ayrıldıgınız sevgiliniz eşiniz ve sevdiğiniz insanı geri getirmek ve tekrar sevgisini muhabbetini sağlamak için yapılan çalışmadır.
Gidenin geri gelmesi ve yolunun çevrilmesi sevgi aşkla size kavuşması için yapılır.Kıskançlık ve diyer sebeblerden büyüden ve ya üçüncü şahıslardan kaynaklanan sıkıntılardan kurtarılır.
Çok güçlü olan havas ilmiyle yaptıgım vefkler ve tılsımlarla yüzde yüz başarı sağlıyorum.

Güzel bir ilişkiniz var devam ediyorken birden soğumalar başladı ise ve düzenli bir birlikteliklerde sorunlar baş göstermişse hemen başvurmanız gereken aşk ve bağlama vefkleridir.

Sorunlarınızı henüz dönüşü olmayan bir ilişki haline gelmeden düzeltmek ve kendinize aşk vefkiyle bağlamanız ve mutlu huzurlu bir ilişki birliktelik için yapılan çok güçlü vefk,tılsım ve dualarla hazırladıgım bir ilimdir.