medyum sevgi

Büyü Belirtileri
Büyünün izleri vardır örneğin ruh halinizde bir değişiklik hissetmeniz, kendinizi tanıyamaz durumda olmanız, gece artarak devam eden sıçrayarak uyanmalar, korkunç rüyalar görerek kabuslar oluşması rüyalarınızda sık sık kedi, köpek gibi hayvanları görmeniz, kalp ya da midenizle ilgili rahatsızlığınız olmadığı halde göğüs kafesinizde ağrı hissetmeniz gibi.Aşırı yorgunluk, ensenizde ağrılar, saçlarınızda elektriklenmeler olması, gözlerdeki ağrılar, gölgenizin sizi izlediği izlenimine kapılmak, ayak tabanlarınızın yanma halleri başlıca büyü belirtileridir.
Bazı insanlarda, aşırı etkilenme ve geç müdahale sonucu sinir bozuklukları ve akli denge bozukluklarına kadar giden olaylar mevcuttur. Bu yüzden dikkatli olup, bu belirtileri önemsemek gereklidir. Büyülerde etkinin beyin iradesiyle en aza indirilmesi mümkündür.
Büyülerin etkileri insanların burçlarına göre de değişkenlik gösterebilmektedir.Örneğin Yengeç, Aslan, İkizler, Oğlak, Kova ve Yay Burçları büyü konusunda daha hassas olan burç grubundadır.
Çok çeşitli büyü şekilleri mevcuttur.Büyünün insan üzerindeki etkileri de yapılan büyünün çeşidi ile yakından alakalıdır. Mesela iş ve evlilik kısmetini bağlamak için yapılan büyü ile hastalık ve ölüm büyüsü insan üzerinde aynı etkiyi göstermez. Aşağıda genel olarak büyü belirtilerini listeledik.
A- Çoğu zaman büyüye uğramış kişiler çabuk sinirlenir ama öfkesi de çabuk geçer ve yaptığına da çoğu zaman pişman olur.B- İşleri hiç biz zaman yolunda gitmez. Olması gereken işleri de bazen tamamen tersine gider.C- Bazen bunalım geçirir ve eli kolu işe güce kalkmaz, yaptığından ettiğinden bir zevk almaz.D- Parasının işinin bereketi olmaz kazancının hayrını göremezler.E- Evde içinde eşler arasında sürekli tartışmalar ve geçimsizlik olur.F- Aile içinde hiç sebepsiz yere sık sık anlamsız kavgalar meydana gelirG- Bazen öyle ki, güzel bir muhabbet bile farkında olmadan tartışmaya kavgaya dönüşebilir.