medyum sevgi

Papaz Büyüsü
Asırlar önce Firavunların müracaat ettiği ve Kabalistlerin de çokça kullandığı bu metodla adeta iradeler felç edilmekte; insanlar hem o türlü şeylerle oyalanarak hayır yollarından uzaklaştırılmaktaydı. Mesela, “papaz büyüsü” olarak bilinen meşhur sihir çeşidi böyle bir psikolojik silah vasıtasıdır. En tehlikeli büyü çeşidi olarak bilinen, çoğu zaman ancak bir papaz tarafından çözülebileceği iddia edilen “papaz büyüsü” günümüzde de insanları baskı altına alan etkili bir büyü çeşididir.
Papaz büyüsü bir çok amaç için yaptırılır eskiden direk olarak papazlara yaptırılan bu büyü şekli artık günümüzde medyumlara yaptırılmaya başlanmıştır.
Bir kişinin kötülüğüne yapılan bu büyü şekli en etkili kötü büyü çeşididir.İyi bir medyum papaz büyüsü yapmaz ancak papaz büyüsüne maruz kalmış biri varsa ancak bu kişiyi bu illetten kurtarmak için aracı olur.Bunun hiç bir günahı yoktur asıl olan insanın hayrına yapılan işlerdir.
İnsanların hayrına yapılan her türlü vefk kabul edilir ancak insanların kötülüğüne yapılan büyüler ise asla kabul edilemez büyüler arasındadır.
Eğer sizde papaz büyüsüne maruz kaldığınızı düşünüyorsanız hiç çekinmeden Medyum sevgiye danışabilirsiniz.